Oferty pracy

2023 - Aktualnie poszukujemy pracowników na poniższe stanowiska

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i prosimy o przesyłanie CV na mail office@simtec.com.pl

Zakres obowiązków:

  • programowanie systemów PLC/DCS/SCADA/HMI
  • testy symulacyjne oprogramowania PLC/DCS/Safety
  • testy odbiorowe i wdrożeniowe oprogramowania
  • konfigurowanie systemów PLC/DCS/Safety oraz interfejsów komunikacyjnych
  • testy poprawności działania systemów automatyki i sieci przemysłowych
  • budowanie systemów nadrzędnych bazodanowych Historian
  • budowanie systemów zwirtualizowanych
  • bezpieczeństwo cybernetyczne systemow automatyki
  • kontakt z klientem i użytkownikiem

AUTOMATYK - MŁODSZY PROGRAMISTA SYSTEMÓW STEROWANIA

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (Magister Inżynier Automatyk / Robotyk)
  • umiejętność programowania
  • znajomość jednego z systemów PLC mile widziane
  • znajomość jednego z systemów SCADA / HMI
  • znajomość systemów firmy Siemens będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczno-projektową
  • znajomość standardów i protokołów sieci przemysłowych będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność analitycznego myślenia i gotowość na wyzwania
  • dyspozycyjność, komunikatywność, terminowość
  • znajomość i umiejętność posługiwania się przynajmniej językiem angielskim
  • gotowość do podróży służbowych w kraju i za granicą
  • prawo jazdy kat.B
  • umiejętność programowania w językach wyższego rzędu (C++, Pascal, Python itp) oraz znajomość składni SQL będzie dodatkowym atutem

AUTOMATYK - PROGRAMISTA SYSTEMÓW STEROWANIA

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (Magister Inżynier Automatyk / Robotyk)
  • minimum 3 letnie doświadczenie w banży programowania sterowników PLC
  • znajomość Simatic S7 TIA Portal
  • znajomość systemów SCADA / HMI (WinCC, InTouch, iFIX)
  • znajomość systemów sterowania firmy Siemens
  • znajomość Simatic S5, S7, PCS7,Allen Bradley, Simocode, Sinamics czy robotów KUKA będzie dodatkowym atutem
  • znajomość standardów i protokołów sieci przemysłowych
  • umiejętnosć analitycznego myślenia i gotowość na wyzwania
  • umiejętność programowania w językach wyższego rzędu (C++, Pascal, Python itp.) oraz znajomość składni SQL będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i elastyczny czas pracy
  • projekty pełne wyzwań inżynieryjnych
  • rozwój i doskonalenie kompetencji
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia, umiejętności i kompetencji